Konsultantai

Aleksandras Abišala, partneris steigėjas.
Akademinė ir politiko patirtis padeda ne tik administruoti firmą, bet ir jau 11 metų dirbti konsultanto darbą. Specializacija – strateginės derybos, strateginis valdymas ir planavimas, procesinės organizacijos ir procesinis valdymas, ryšiai su valstybės institucijomis. Turi didelę darbo su ES PHARE, Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko, Pasaulio banko projektais patirtį.
Fizikos daktaras (Vilniaus universitetas)

Jonas Kvedaravičius, vyresnysis konsultantas, partneris.
Socialinių mokslų (vadyba) habilituotas daktaras, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, Vadybos katedros vedėjas, Baltijos vadybos instituto ir Tarptautinės vadybos mokyklos dėstytojas. Turi 13 metų praktinio konsultavimo patirtį. Organizacijų valdymo ir plėtros, strateginio planavimo ir valdymo specialistas. Konsultavo maisto pramonės kompanijas „Tauragės maistas“, „Pieno žvaigždės“, „Pieno tyrimai“; transporto kompanijas „Lietuvos geležinkeliai“, „Magnalis“; energetikos kompaniją „Vakarų elektros tinklai“; statybos ir statybinių medžiagų kompanijas „Kausta“, „Nadeta“, „Anykščių kvarcas“; prietaisų gamybos kompanijas „Šiaulių tauras“, „Ekranas“, “Livesta” ir kitas įmones, dirbančias įvairiose verslo šakose.

Živilė Stankovičienė, vyresnioji konsultantė, partnerė.
Veiklos ir valdymo reorganizavimo, strateginio valdymo, procesų valdymo specialistė, turinti 16 metų verslo konsultavimo patirtį. Konsultavo statybos kompanijas „Kausta“, „Kensta“; transporto ir keleivių vežimo kompanijas „Lietuvos geležinkeliai“, „Kauno troleibusai“; kitų verslo šakų įmones „Kemira Grow How Vilnius“, A. Sabonio Žalgirio krepšinio centras, „Selita“, „Tex Color“, „Vakarų laivų remontas“.
Diplomuota matematikė (Vilniaus universitetas), išklausė trumpalaikių kursų verslo valdymo klausimais, baigė Kauno geštalto studijų centro organizacijų plėtros ir darbo su grupėmis programą.

Sigita Sartauskaitė, konsultantė, partnerė.
Investicijų ir verslo planavimo, įmonių veiklos analizės bei verslo vertinimo specialistė, konsultante dirbanti 11 metų. Konsultavo maisto perdirbimo kompanijas „Rokiškio sūris“,„Tauragės maistas“; žemės ūkio įmones „Saerimner“,„Lietnorsvinas“; statybos ir statybinių medžiagų gamybos įmones „Požeminiai darbai“,„Kensta“,„Anykščių kvarcas“; prekybos kompanijas „Matista“,„Arunta“ bei kitas įmones. Dirbo ES PHARE ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko projektuose. Turi patirtį rengti verslo planus SAPARD paramos siekiančioms įmonėms.
Vadybos magistrė (Vytauto Didžiojo universitetas, 1995 m.)

Tomas Karalius, konsultantas, partneris.
Rinkos sektorių analizės, rinkodaros, kompanijų veiklos analizės, verslo ir investicijų planavimo, verslo vertinimo specialistas, turintis 10 metų konsultavimo patirtį. Konsultavo naftos gavybos, statybos, maisto, tekstilės, baldų ir medienos, transporto ir logistikos bei kitas įvairių verslo šakų įmones. Kaip vietinis konsultantas dirbo ES PHARE ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko projektuose.
Vytauto Didžiojo universiteto vadybos magistras.

Skirmantas Štuikys, konsultantas, partneris.
Įmonių veiklos analizės, kaštų valdymo, verslo planavimo ir investicijų, bendrovių likvidavimo, projektų valdymo specialistas, turintis 10 metų verslo konsultavimo patirtį. Konsultavo prekybos, statybos, transporto, automobilių paslaugų, viešbučių, sporto, laisvalaikio ir pramogų ir kitas įvairių verslo šakų įmones.
Inžinerijos bakalauras ir diplomuotas inžinierius, baigęs Kauno technologijos universitetą, vadybos specialybę.

 

© 2004-2007
UAB A. Abišala ir partneriai
Visos teisės saugomos
 
A. Mickevičiaus g. 29-4
LT-44245 Kaunas
Tel. (370 37) 409900
Faks. (370 37) 409901